Aktualności

08.06.2017

WIERDZA, KREATYWNOŚĆ I PASJA – KONGRES IMPACT’17 W KRAKOWIE

Ostatniego dnia maja Kraków w ramach Kongresu Impact’17 gościł najważniejszych przedstawicieli Polskiego Rządu. Premier Beata Szydło mówiła o nieocenionym udziale młodych pokoleń w rozwoju polskiej gospodarki, dzięki którym Polska staje się jednym z najważniejszych punktów na innowacyjnej mapie świata.
 
„Polska nowoczesna, innowacyjna i młoda jest marzeniem mojego Rządu. W Polsce jest dobry klimat do inwestowania. Robimy wszystko, aby nasze rodzime talenty zatrzymać w Polsce” – powiedziała Premier Beata Szydło.
 
Podkreśliła, że dla polskiej gospodarki wielkie znaczenie ma kreatywność młodych, otwartych na nowe pomysły i idee Polaków. Dzięki nim Polska gospodarka Polska gospodarka ma się dobrze, a jednym z flagowych towarów eksportowych jest wiedza, kreatywność i pasja.
 

powrót do góry

08.06.2017

PREMIER BEATA SZYDŁO: „GOSPODARKA, ROZWÓJ, BEZPIECZEŃSTWO I RODZINA TO FILARY POLSKI”

„Chcemy wspierać polski przemysł i gospodarkę. Rządzimy dla ludzi, nie dla wąskiej grupy interesów. Polska ma być młoda, energiczna, nowoczesna, odważna i bezpieczna” – oznajmiła Premier Beata Szydło podczas swojej wizyty w Jaworznie.
29.05.2017

MAJOWA SESJA PLENARNA – PODSUMOWANIE

Podczas majowej sesji plenarnej w Strasburgu europosłowie poruszyli wiele bardzo ważnych kwestii związanych m.in. z systemem relokacji uchodźców, z przestępstwami finansowymi w krajach UE, konsekwencjami Brexitu i wadliwym systemem gospodarowania zasobami żywności.
19.05.2017

VIII UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA ODZNAK „ZASŁUŻONY DAWCA PRZESZCZEPU”

„Nie ma dobrych słów do tego, aby Państwa determinację, odwagę i poświęcenie oddać i wystarczająco podziękować. Jest wiele osób, które dzięki Państwu żyją” – oświadczył Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł podczas pierwszej części VIII uroczystości wręczenia odznak „Zasłużony Dawca Przeszczepu”.