kroplówka

Kroplówka z dostawą do domu

Kroplówki witaminowe przestały być zarezerwowane jedynie dla celebrytów. Ceny witaminowych wlewów dożylnych sprawiają, że na ten luksusowy zabieg może sobie pozwolić praktycznie każdy. Istotnym udogodnieniem jest możliwość zamówienia kroplówki do domu.

Kroplówki witaminowe – zabieg dostępny dla wszystkich

Moda na stosowanie kroplówek dożylnych trwa od niedawna. Kroplówki witaminowe rozpropagowali celebryci – zarówno za granicą, jak i w Polsce. Na rodzimym gruncie metodę popularyzowała chociażby Anna Lewandowska.

Ta metoda suplementacji organizmu w witaminy, minerały i mikroelementy zyskuje sobie coraz większą popularność. Na ten pomysł wpadł już 50 lat temu lekarz z Baltimore, John Myers. Jego pierwszy, podstawowy produkt, „Koktajl Myersa”, zawierał witaminy C, B, wapń i magnez i za zadanie miał łagodzić objawy chronicznego zmęczenia, przepracowania oraz usuwać zwiększone napięcie mięśniowe.

Początkowo zabiegi witaminowe propagowane były głównie wśród sportowców, którzy chcieli poprawić swoje wyniki. Obecnie są one coraz bardziej powszechne. Znajdują zastosowanie w leczeniu uzupełniającym wielu chorób, w tym: chorób układu pokarmowego, nowotworów, boreliozy, alergii i astmy, ale i przeziębienia czy grypy. Pomagają walczyć ze stresem i zmęczeniem, wspomagają odporność, poprawiają nastrój i pomagają walczyć ze starzeniem się organizmu. Coraz częściej są też stosowane jako odtrucie alkoholowe.

Kroplówki witaminowe – kroplówka z dostawą do domu

Kroplówka Gdynia może być zamówiona do domu. Usługa oferowana jest na terenie Trójmiasta i w okolicach. Kroplówkę dostarcza i zakłada wykwalifikowany personel medyczny z zachowaniem wszelkich standardów ambulatoryjnych. Pielęgniarki i pielęgniarze mają doświadczenie w obsłudze dorosłych, dzieci i osób starszych. Stosowane są jak najmniejsze kaniule, aby założenie kroplówki nie powodowało żadnych dolegliwości bólowych. Pacjenci czują tylko lekkie ukłucie, porównywalne z ugryzieniem komara.

Zaleta takiego rozwiązania jest nie tylko wygoda i dyskrecja. Korzystając z wlewów dożylnych w domu unikamy także ekspozycji na zarazki, od których aż roi się w szpitalu.

Kroplówki witaminowe dostarczane są do domu klienta za darmo lub za niewielką opłatą. Pacjent przed zamówieniem usługi otrzymuje wszelkie dotyczące go informacje – o przebiegu zabiegu, czasie jego wykonania, składzie kroplówki witaminowej i jej wpływie na funkcjonowanie organizmu, a także o wszelkich przeciwwskazaniach do wykonania usługi. Wykonanie całej procedury trwa od 60 do 180 minut.